A właśnie, prezenty!

Mikołajki za pasem, do Gwiazdki został jeszcze niecały miesiąc… To chyba odpowiedni moment na myślenie o prezentach dla najbliższych. Jak co roku wracam do Was z propozycjami geekowych, designerskich gadżetów, które mogą Was zainspirować.

Całość podzieliłem na kilka kategorii cenowych. Zaczynam od tych najdroższych opcji – dla ludzi, którzy nie mają co robić z pieniędzmi, a kończę na drobnych rzeczach za kilkadziesiąt złotych. Dla każdego coś miłego.

Mam nadzieję, że poradnik Wam się przyda. Będzie mi również miło, jeśli polecicie go znajomym. Miłych zakupów i wesołych świąt! :)

Od 1000 zł

Jeżeli chcecie wydać ponad tysiąc złotych na prezent, to chyba nie macie co robić z pieniędzmi. No ale dobra, zdarzają się takie specjalne okazje. Sam tak miałem. W każdym razie: adoptujcie mnie.

Do 1000 zł

Wydanie maksimum tysiąca złotych ma przede wszystkim efekt psychologiczny. W końcu prezentowane poniżej rzeczy mają trzycyfrowe ceny, więc łatwiej się z takim wydatkiem emocjonalnie pogodzić.

Do 500 zł

Dobra, schodzimy do poziomu mniej alarmujących kwot. Witam wszystkich normalnych, rozsądnych ludzi, którzy tu doscrollowali. Sprawdźcie, co Wam polecam.

Do 100 zł

No i w końcu coś w normalnej cenie. Wydanie dwucyfrowych kwot na prezenty wcale nie wyklucza pomysłowości i kreatywności. Mam nadzieję, że ta lista Was zainspiruje.

Tyle ode mnie!

Mam nadzieję, że poradnik zainspirował Was do gwiazdkowych zakupów. Jeszcze raz: wesołych świąt i nie przesadźcie z wydatkami. Ani z jedzeniem.

Miło, że wpadliście!

Naprawdę się cieszę, że tu jesteście, ja po prostu mam taką twarz. Nazywam się Paweł Opydo i jestem autorem tego bloga. Od września 2014 to moje główne źródło utrzymania i sposób na życie. Poza czytaniem mnie tutaj możecie oglądać mnie na YouTube i słuchać mojego podcastu.

Jeśli klikniecie te trzy kreseczki w lewym górnym rogu strony, znajdziecie linki do innych rzeczy, które robię, np. Snapchata, Instagrama czy Reading List – mojej listy polecanych blogów.

Mój fanpage

Fanpage to nie tylko informacje o nowych tekstach na blogu, ale też moje wideo, krótkie przemyślenia i przede wszystkim zdjęcia moich kotów.

Kontakt i reklama

Informacje na mój temat, statystyki bloga i formy współpracy z markami. Jeśli jesteś nią zainteresowany, skieruj się właśnie tu.
Partnerzy technologiczni:
img
img
img