Święta, święta...

Gwiazdka za pasem a co za tym idzie: prezentowy szał w pełni. Macie jeszcze trochę czasu na zamówienie prezentów przez internet, więc postaram się Wam pomóc tym poradnikiem.

Podobnie jak rok temu jego sponsorem jest serwis KodyRabatowe.pl, dzięki czemu przy wielu polecanych produktach znajdziecie różnego typu zniżki. Czasem jest to po prostu obniżka cenowa, czasem klikając w wybraną pozycję zobaczycie kod, który będziecie musieli wklepać na stronie - wszystko jest opisane poniżej.

W tym roku zamiast układać pomysły według kategorii układałem je według cen, wychodząc z założenia, że zwykle mamy określony budżet i operujemy w nim, a nie ograniczamy się do konkretnego rodzaju produktów.

Miłych zakupów i wesołych świąt! :)

Od 1000 zł

Dawanie prezentów wartych czterocyfrowe sumy to nie jest coś, co robimy na co dzień - ale czasem taka specjalna okazja się zdarza. Rzeczy polecane poniżej - gadżety, konsole, elektronika - przydadzą się na lata.

Do 1000 zł

Schodzimy do nieco mniej portfelożernej strefy cenowej. Gadżety poniżej tysiąca złotych przede wszystkim znajdują się w nieco szerszej kategorii niż wszelkiego rodzaju sprzęty elektroniczne. Sprawdźcie zresztą sami.

Do 400 zł

Jeśli zastanawiacie się, dlaczego akurat 400 a nie np. 500, to podpowiadam - najfajniejsze gadżety ze średniej półki cenowej znajdują się właśnie w okolicach tej kwoty. Sprawdźcie co mam Wam do polecenia.

Do 100 zł

Pomysły na prezenty w kategorii dwucyfrowej nadają się świetnie zarówno jako uzupełnienie, jak i w ramach nieco mniejszego podarunku. Poniżej znajdziecie moje propozycje spełniające te warunki.

Propozycje książkowe

Książki to jeden z klasycznych prezentów - zawsze powtarzam, że nie ma ludzi, którzy nie lubią ich czytać (są tylko tacy, którzy trafili w życiu na nie te co trzeba i jeszcze o tym nie wiedzą).

W każdym razie mamy dla Was fajne promocję. W księgarni Znaku macie kod rabatowy 35% na wszystkie pozycje - szczegóły otrzymacie po kliknięciu w którąś z propozycji poniżej (sześć pierwszych). W Matrasie możecie dostać zniżkę 30%, ale uwaga - w tym wypadku musicie wydać minimum 90 zł. Specjalny kod rabatowy znajdziecie klikając w pozostałe linki (sześć ostatnich). Ważne: promocja w Matrasie działa tylko do czwartku (włącznie), więc jeśli planujecie kupić coś taniej, to nie zwlekajcie!

Kindle

Na rynku czytników ebooków Amazon zostawił w tyle całą konkurencje. Jeśli chcecie najlepszy produkt w dowolnej kategorii cenowej - kupujecie coś od nich. Sprawdźcie też mój poradnik, który powinien ułatwić wybór modelu.

Tyle ode mnie!

Mam nadzieję, że poradnik zainspirował Was do gwiazdkowych zakupów. Jeszcze raz: wesołych świąt a jeżeli to co przygotowałem było dla Was przydatne, to będzie mi miło jeśli podzielicie się tym ze znajomymi np. na Facebooku.

Dzięki jeszcze raz serwisowi KodyRabatowe.pl za sponsorowanie poradnika.

Miło, że wpadliście!

Naprawdę się cieszę, że tu jesteście, ja po prostu mam taką twarz. Nazywam się Paweł Opydo i jestem autorem tego bloga. Od września 2014 to moje główne źródło utrzymania i sposób na życie. Poza czytaniem mnie tutaj możecie oglądać mnie na YouTube i słuchać mojego podcastu.

Jeśli klikniecie te trzy kreseczki w lewym górnym rogu strony, znajdziecie linki do innych rzeczy, które robię, np. Snapchata, Instagrama czy Reading List – mojej listy polecanych blogów.

Mój fanpage

Fanpage to nie tylko informacje o nowych tekstach na blogu, ale też moje wideo, krótkie przemyślenia i przede wszystkim zdjęcia moich kotów.

Kontakt i reklama

Informacje na mój temat, statystyki bloga i formy współpracy z markami. Jeśli jesteś nią zainteresowany, skieruj się właśnie tu.
Partnerzy technologiczni:
img
img
img