Od lat piszę bloga i mam ogromne doświadczenie we współpracy na linii bloger-marka. Social media to mój drugi (albo pierwszy) dom i wiem wszystko o najnowszych trendach w ich świecie. Przez kilka lat pracowałem jako grafik reklamowy i copywriter, rozpisywałem projekty, obmyślałem strategie.

Naturalnym krokiem jest dla mnie teraz wykorzystanie swojej wiedzy i doświadczenia do pomocy innym markom. Sprawdź, co fajnego możemy razem zrobić.

Napisz do mnie!

Dlaczego warto?

72% ankietowanych czytelników dostrzega wpływ tekstów na blogu na swoje poglądy. To nie są losowi ludzie z internetu tylko konkretna grupa w większości pełnoletnich ludzi aktywnych w Sieci. Reklama tutaj jest dla nich angażująca i generuje dyskusje na temat marki.

Na tej stronie znajdziesz informacje o statystykach bloga i dotychczasowych klientach. Jeśli oferta Cię zainteresuje: napisz maila na pawelopydo@gmail.com.

120 000
unikalnych użytkowników odwiedza miesięcznie blog.
700 000
odsłon generują co miesiąc czytelnicy bloga.
90%
czytelników bloga znajduje się w grupie wiekowej 18-34.
72%
dostrzega wpływ tekstów na blogu na swoje poglądy.
70%
ankietowanych dobrze ocenia dobór reklamodawców.
92%
ankietowanych pozytywnie ocenia wpisy sponsorowane.

Konsultacje

Masz pomysł na kampanie z blogerami i nie wiesz, jak na niego zareagują? A może nie wiesz, kogo wybrać do kampanii? Chcesz promować swój produkt w social media, ale nie wiesz jakie kanały wykorzystać?

Wszystko to elementy naszej codziennej pracy, a po latach zajmowania się product managementem dłubanie w strategii mamy w małym palcu.

Social Media

Snapchat, Instagram i Facebook to moja codzienność. Nie przeczytałem o nich w podręcznikach ani nie usłyszałem od wylansowanych coachów. Znam się na tym, zajmuję się tym, żyję tym. Do tego przez lata zajmowałem się projektowaniem grafik reklamowych i pracą jako copywriter.

Jeśli szukasz kogoś do obsługi fanpage, Instagrama czy promowania Twojego eventu, to nie wiem dlaczego to czytasz, zamiast pisać do mnie maila.

Reklama na blogu

Reklamując się na moim blogu, kanale na YouTube, w podcaście albo kanałach social media, docierasz do dorosłych, zaangażowanych, aktywnych w internecie ludzi. Jestem otwarty zarówno na klasyczne działania marketingowe, jak i bardziej nietypowe akcje.

Odezwij się, jeśli masz pomysł w jaki sposób możemy współpracować. Jeśli nie masz (ale i tak chcesz) to też się odezwij. Coś wymyślimy.

Dla kogo?

Oferta konsultacji i wsparcia działań w social media powstała z myślą o małych i średnich firmach, które dopiero zaczynają swoje działania z nowoczesnym marketingiem i potrzebują pomocy i rady. Wszelkie działania są planowane indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Napisz, na pewno razem wymyślimy coś fajnego!

Jakie są przykłady działań, przy których jestem w stanie pomóc?

Masz pomysł na akcję marketingową z udziałem blogerów, ale chcesz, żeby zerknął na niego ktoś z blogowej branży. Co dwie głowy to nie jedna, prawda?
Masz pomysł na działania z blogerami, ale nie wiesz z jakimi – szukasz kogoś, kto zasugeruje uczestników i skontaktuje się z nimi.
Chcesz wejść ze swoją marką w social media, ale nie wiesz jakie kanały komunikacji wykorzystać. Potrzebujesz kogoś, kto przeanalizuje Twoje treści pod tym kątem i przygotuje odpowiednią strategię.
Szukasz kogoś, kto poprowadzi profile Twojej marki lub eventu w social media, przygotuje grafiki promocyjne i eventy.
Jeśli Twoje potrzeby są zbliżone do któregoś z tych punktów, to odezwij się koniecznie!

Klienci

Poniżej znajdziesz listę wybranych marek, z którymi współpracowałem na blogu.

Odezwij się!

Napisz. Nie bój się. W najgorszym wypadku ustalimy, że nie możemy sobie pomóc. A może jesteśmy dla siebie stworzeni i stworzymy razem piękne rzeczy? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sprawdzić, prawda?

Napisz maila na consulting@opydo.pl albo odezwij się na Messengerze!

O nas

Paweł: Dłubię w różnych blogach od prawie dziesięciu lat, od ponad roku prowadzę podcast a od paru miesięcy zadomowiłem się na YouTube. Wcześniej pracowałem w marketingu Interia.pl, prowadziłem projekty internetowe, przygotowywałem grafiki reklamowe i byłem copywriterem.

Asia: W ciągu ostatnich lat zajmowałam się obsługą social media w agencjach reklamowych i poznańskim Starym Browarze. Mam doświadczenie od community managementu po opracowanie strategii. Prowadzę bloga kulinarnego i działam w lokalnej społeczności Instagrama.

Miło, że wpadliście!

Naprawdę się cieszę, że tu jesteście, ja po prostu mam taką twarz. Nazywam się Paweł Opydo i jestem autorem tego bloga. Od września 2014 to moje główne źródło utrzymania i sposób na życie. Poza czytaniem mnie tutaj możecie oglądać mnie na YouTube i słuchać mojego podcastu.

Jeśli klikniecie te trzy kreseczki w lewym górnym rogu strony, znajdziecie linki do innych rzeczy, które robię, np. Snapchata, Instagrama czy Reading List – mojej listy polecanych blogów.

Mój fanpage

Fanpage to nie tylko informacje o nowych tekstach na blogu, ale też moje wideo, krótkie przemyślenia i przede wszystkim zdjęcia moich kotów.

Kontakt i reklama

Informacje na mój temat, statystyki bloga i formy współpracy z markami. Jeśli jesteś nią zainteresowany, skieruj się właśnie tu.
Partnerzy technologiczni:
img
img
img