Od lat piszę bloga i mam ogromne doświadczenie we współpracy na linii bloger-marka. Social media to mój drugi (albo pierwszy) dom i uwielbiam śledzić trendy w ich świecie. W ostatnich dziesięciu latach pracowałem jako grafik reklamowy i copywriter, rozpisywałem projekty, obmyślałem strategie.

Teraz wykorzystuję swoją wiedzę i doświadczenia do pomocy markom. Sprawdź, co fajnego możemy razem zrobić.

Napisz do mnie!

Oferta

Wiesz już, w czym jestem dobry. Teraz sprawdź, co możemy razem zrobić.

Konsultacje

Masz pomysł na kampanię z blogerami i nie wiesz, jak na nią zareagują? A może nie wiesz, kogo wybrać do kampanii? Chcesz promować swój produkt w social media, ale nie wiesz, które kanały wykorzystać? Odezwij się i popracujmy nad tym razem.

Social Media

Snapchat, Instagram i Facebook to moja codzienność. Nie przeczytałem o nich w podręcznikach ani nie usłyszałem o nich od wylansowanych coachów. Znam się na tym, zajmuję się tym, żyję tym. Do tego przez lata zajmowałem się projektowaniem grafik reklamowych i pracą jako copywriter.

Reklama na blogu

Reklamując się na moim blogu, kanale na YouTube, w podcaście albo w kanałach social media, docierasz do dorosłych, zaangażowanych, aktywnych w internecie ludzi. Jestem otwarty zarówno na klasyczne działania marketingowe, jak i bardziej nietypowe akcje.

Dla kogo?

Wszelkie działania są planowane indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb. Niezależnie, czy jesteś przedstawicielem małej firmy, czy agencji obsługującej wielkiego klienta. Napisz, na pewno razem wymyślimy coś fajnego!

Jakie są przykłady działań, przy których jestem w stanie pomóc?

Masz fajny produkt i chcesz go promować w blogosferze albo social media, ale nie wiesz jak się za to zabrać i szukasz konkretnych pomysłów.
Masz pomysł na akcję marketingową z udziałem blogerów, ale chcesz, żeby zerknął na niego ktoś z blogowej branży. Co dwie głowy to nie jedna, prawda?
Chcesz wejść ze swoją marką w social media, ale nie wiesz, jakie kanały komunikacji wykorzystać. Potrzebujesz kogoś, kto przeanalizuje Twoje treści pod tym kątem i przygotuje odpowiednią strategię.
Szukasz kogoś, kto poprowadzi profile Twojej marki lub eventu w social media, przygotuje grafiki promocyjne i eventy.

Jeśli Twoje potrzeby są zbliżone do któregoś z tych punktów – odezwij się koniecznie!

Klienci

Poniżej znajdziesz listę wybranych marek, z którymi współpracowałem na blogu.

Odezwij się!

Napisz. Nie bój się. W najgorszym wypadku ustalimy, że nie możemy sobie pomóc. A może jesteśmy dla siebie idealni i stworzymy razem piękne rzeczy? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sprawdzić!

Napisz maila na consulting@opydo.pl albo odezwij się na Messengerze!

Opinie

Paweł to człowiek, który przeszedł olbrzymią przemianę – od enfant terrible polskiej blogosfery do doświadczonego i wszechstronnego influencera, który przerósł własnych nauczycieli. Najbardziej cenię w nim to, że nie boi się rzeczy nowych, ale wykorzystuje je rozważnie i celowo. No i ma sporo dystansu do siebie i do świata – a to w tym biznesie istotna cecha.
Tomasz Sulewski, Corporate Projects Manager, Orange

Praca z Pawłem to gwarancja kreatywności. Rzadko spotyka się osoby, której pozytywne zwariowanie tak dobrze wpływałoby na projekty, które aktualnie pilotuje. Dodatkowo łączy kompetencje designerskie z umiejętnościami zarządzania projektem i marketingu.
Michał Sadowski, CEO Brand24

Znamy się od siedmiu lat. Lubimy od pięciu. Współpracujemy od trzech. Nigdy się nie pokochamy. Zawsze możemy na sobie polegać.
Tomek Tomczyk, bloger, JasonHunt.pl

Paweł charakteryzuje się nieszablonowym, ale pragmatycznym podejściem do marketingu ery digital. Jest osobą kreatywną i otwartą. Polecam.
Artur Potocki, prezes Interia.pl

Miło, że wpadliście!

Naprawdę się cieszę, że tu jesteście, ja po prostu mam taką twarz. Nazywam się Paweł Opydo i jestem autorem tego bloga. Od września 2014 to moje główne źródło utrzymania i sposób na życie. Poza czytaniem mnie tutaj możecie oglądać mnie na YouTube i słuchać mojego podcastu.

Jeśli klikniecie te trzy kreseczki w lewym górnym rogu strony, znajdziecie linki do innych rzeczy, które robię, np. Snapchata, Instagrama czy Reading List – mojej listy polecanych blogów.

Mój fanpage

Fanpage to nie tylko informacje o nowych tekstach na blogu, ale też moje wideo, krótkie przemyślenia i przede wszystkim zdjęcia moich kotów.

Kontakt i reklama

Informacje na mój temat, statystyki bloga i formy współpracy z markami. Jeśli jesteś nią zainteresowany, skieruj się właśnie tu.
Partnerzy technologiczni:
img
img
img